projekty


Think

Firma dostarcza innowacyjne rozwiązania mobilne dla biznesu. Tworzy zaawansowane systemy umożliwiające stały dostęp do zasobów przedsiębiorstwa, ich szybką weryfikację i poprawę organizacji pracy.

WIĘCEJ

Startup Weekend Poznań

Startup Weekend Poznań - Fashion&Tech. Startup Weekend to cykl wydarzeń skupiających programistów, projektantów, przedsiębiorców i entuzjastów startupów, którzy pragną podzielić się swoimi pomysłami.

WIĘCEJ

Dzieciaki Chojraki

Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Transplantacji Szpiku u Dzieci - Dzieciaki Chojraki. Celem stowarzyszenia jest zapewnianie dzieciom cierpiącym na chorobę nowotworową możliwie najlepszego leczenia, w jak najlepszych warunkach.

WIĘCEJ

MPK Poznań

Zorganizowanie uroczystej gali towarzyszącej otwarciu zajezdni na Franowie. Na Franowie mieści się dzisiaj największa i najnowocześniejsza zajezdnia tramwajowa w Polsce.

WIĘCEJ

135 lat MPK

Album wydany z okazji 135-lecia działalności przedsiębiorstwa. Publikacja została poświęcona historii Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu, związanym z nim ludziom oraz wydarzeniom politycznym, które miały miejsce w stolicy Wielkopolski i w których odegrało ono niemałą rolę. 

WIĘCEJ

Wehikuł czasu - gala MPK

Na rok 2015 przypadła 135 rocznica działalności Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu. Z tej okazji zorganizowano uroczystą galę.

WIĘCEJ

Termy Maltańskie

Termy Maltańskie to największy w Wielkopolsce kompleks rekreacyjno-sportowy. Obiekt łączy w sobie funkcje rekreacyjne, sportowe i SPA.

WIĘCEJ

Volkswagen Group

Audi to wiodąca marka segmentu premium w Polsce. W myśl hasła „Przewaga dzięki technice”, skupia się na dostarczaniu klientom innowacyjnych, zaawansowanych technicznie, sportowych samochodów. Nowoczesne technologie i ochrona środowiska to priorytety marki.

WIĘCEJ

Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji Sp. z o.o.

Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji Sp. z o.o. jest spółką, której jedynym udziałowcem jest miasto Poznań. Jednym z kluczowych elementów działalności WCWI sp. z o.o. są działania na rzecz rozwoju Poznania i regionu, poprzez pozyskiwanie inwestorów i wsparcie procesów inwestycyjnych w Wielkopolsce.

WIĘCEJ

PPTP

Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy jest instytucją otoczenia biznesu, wspierającą regionalnych przedsiębiorców. Kluczowym zadaniem parku jest inicjowanie i animacja powiązań kooperacyjnych na terenie województwa wielkopolskiego, a także wzrost konkurencyjności Poznania i regionu poprzez stwarzanie warunków służących przyciąganiu inwestorów.

WIĘCEJ

MSD Polska Sp. z o.o. (Merck&Co INC.)

Merck & Co., Inc. jest jednym z największych amerykańskich koncernów farmaceutycznych.  I jedna  z największych firm farmaceutycznych na świecie. Notowana na giełdzie w Nowym Jorku spółka zatrudnia ok. 90 tys. osób, a jej leki są dostępne niemal na całym świecie.

WIĘCEJ

Figures Kancelaria Rachunkowa Sp. z o.o.

FIGURES Kancelaria Rachunkowa Sp. z o.o. to to profesjonalne biuro rachunkowe z ponad 20-letnim doświadczeniem w outsourcingu usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej DGA. System e.figures to innowacyjna strona księgowości. Zapewnia elektroniczny obieg dokumentów, co umożliwia stały dostęp do danych finansowych i ich monitoring, oraz bieżące raportowanie.

WIĘCEJ

CEA - Filharmonia Gorzowska

Filharmonia Gorzowska to najmłodsza instytucja kultury w Gorzowie Wielkopolskim, najmłodsza filharmonia w Polsce, a zarazem jedna z najbardziej spektakularnych i nieszablonowych inwestycji ostatnich lat w skali kraju.

WIĘCEJ

Bubble Planet

Bubble Planet to pierwszy w Poznaniu lokal gastronomiczny serwujące koktajle na bazie herbacianych napojów owocowych z dodatkami - np. perełkami tapioki czy żelowymi kuleczkami, czyli tzw. bubble tea.

WIĘCEJ

WSHiD

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa (dziś Colegium da Vinci) jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się uczelni w Polsce.

WIĘCEJ

Grupa Sanmar

GRUPĘ SANMAR tworzą dwie firmy: Sanmar Sp. z o.o. oraz Sanmar Synergia Sp. z o.o. . Firma oferujemy szeroki zakres usług sprzedażowych i spedycyjnych, rozwiązań gwarantujących optymalizację działania i rozwój firm.

WIĘCEJ