Polityka prywatności

I. Informacje ogólne

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 1. Polityka prywatności In Touch służy zapewnieniu poczucia bezpieczeństwa każdemu użytkownikowi serwisu internetowego - http://www.intouchpr.pl.
 2. Szanujemy prywatność użytkowników naszego serwisu internetowego.
 3. Funkcjonowanie serwisu internetowego In Touch odbywa się zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów prawa, a także z zastosowaniem powszechnie przyjętych zasad funkcjonowania serwisów internetowych, w tym w szczególności w zakresie bezpieczeństwa użytkowników serwisów internetowych i stosowanych w tym celu środków technicznych i organizacyjnych.
 4. Korzystanie z naszego serwisu internetowego jest równoznaczne z akceptacją warunków niniejszej Polityki prywatności.
 5. Polityka prywatności dotyczy wyłącznie naszego serwisu internetowego. Strona internetowa In Touch może zawierać odnośniki do innych stron internetowych. Dlatego zwracamy Państwa uwagę, by po przejściu do innych stron internetowych zapoznać się ze stosowaną przez nie polityką prywatności.
 6. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej Polityce prywatności przez odpowiednią jej modyfikację. Wszelkie zmiany nie będą jednak naruszały podstawowych zasad bezpieczeństwa i prywatności użytkowników naszego serwisu internetowego.
 7. Administratorem serwisu internetowego jest In Touch Kamila Górczyńska-Żyżkowska z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Głogowskiej 100/3.
 8. Wszelkie uwagi, spostrzeżenia lub komentarze związane z funkcjonowaniem naszego serwisu internetowego mogą być kierowane na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

II. Ochrona danych osobowych

 1. Administratorem danych osobowych zbieranych w naszym serwisie internetowym jest In Touch Kamila Górczyńska-Żyżkowska przy ul.Głogowskiej 100/3. Wszelkie uwagi, spostrzeżenia lub komentarze związane z funkcjonowaniem serwisu internetowego proszę kierowane na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Zbierane przez nas dane osobowe są przetwarzane:
  •        1. na podstawie zasady, zgodnie z którą przetwarzanie danych osobowych jest dopuszczalne, gdy jest to niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Prawnie uzasadnionym interesem, który realizujemy przetwarzając dane osobowe jest w tym przypadku marketing usług i produktów własnych.
  •        2. świadczenie usług realizowanych w obszarze kluczowej działalności jaką jest świadczenie usług public relations.
 3. W sytuacji, o której mowa w pkt. 2 zgoda na przetwarzanie zbieranych danych osobowych jest udzielana dobrowolnie, a osoba udzielająca zgody ma prawo w dowolnym momencie wycofać tę zgodę.
 4. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom za wyjątkiem tych, które są uprawnione do wnioskowania o nie na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym. Przy przetwarzaniu danych administrator wspiera się podwykonawcami, którzy świadczą usługi w zakresie hostingu danych (przechowywania).
 6. Dane osobowe zebrane na podstawie zgód są przez nas przetwarzane do momentu wycofania tych zgód. Dane przetwarzane realizacji naszego prawnie uzasadnionego interesu, opisanego powyżej, również przetwarzane są do momentu wycofania zgody.
 7. Każdej osobie, której dane osobowe są przetwarzane, przysługują następujące prawa: prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia.
 8. Informujemy także, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza postanowienia RODO.
 9. Zbierane dane osobowe nie podlegają profilowaniu.