partnerzy

CHIGODESIGN.COM

Agencja reklamowa, która od wielu lat prowadzi innowacyjne, precyzyjne i kompleksowe realizacje wizerunkowe. Skutecznie buduje wizerunki wielkich organizacji i indywidualnych przedsięwzięć. Wie jak budować wizerunek wielkich organizacji i indywidualnych przedsięwzięć - co zrobić, aby firmy i produkty zaistniały na rynku, a istniejące miały się coraz lepiej.  Należymy do Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej {STGU}.

www.chigodesign.com

 

WIDOCZNI.PL

Widoczni to wiodąca agencja marketingu internetowego, które istnieje na polskim rynku od 1999 roku. Zapewnia kompleksową obsługę firmy w procesie budowy wizerunku i promocji w sieci. Doświadczony zespół ekspertów, najnowsze technologie i pasja do marketingu sprawiają, że każda kampania prowadzona przez nich generuje realne zyski dla klienta. Niezależnie od tego, czy mają do czynienia z serwisem dużej korporacji, czy stroną internetową lokalnego przedsiębiorcy, działają z taką samą determinacją i zapewniają obsługę na najwyższym poziomie. 

http://widoczni.pl

 

SMARTBOX

Smartbox Sp. z o.o. to ekspercka spółka doradcza, oferująca profesjonalne usługi doradcze oraz szkolenia realizowane w nowoczesnej, atrakcyjnej formule z wykorzystaniem elementów gier. Firma specjalizuje się w obszarze doradztwa biznesowego oraz związanego z pozyskiwaniem dotacji na rozwój prowadzonej działalności z funduszy strukturalnych UE i innych programów pomocowych. Oferuje również profesjonalne wsparcie w obszarze zarządzania projektami.
Eksperci Smartbox Sp. z o.o. to zespół specjalistów o wieloletnim doświadczeniu doradczym i szkoleniowym, co gwarantuje wysoki standard i jakość świadczonych przez nas usług.

www.smartbox.net.pl